+370 5 2395444 info@autodara.lt

ЗАО AUTODARA
Код:
124557279
НДС номер: LT245572716

Адрес: Vytenio g. 6-210, LT-03113, Vilnius

Магазин: Meistrų g. 13, LT-02189, Vilnius
Магазин: Ukmergės g 317B, LT-12107 Vilnius

Хапишите нам

3 + 15 =

Danguolė Savickienė

Direktorė

Vytenio g. 6-210, LT-03113, Vilnius

Tel.: +370 5 239 54 44
Faks.: +370 5 239 54 43
Mob.tel.: +370 698 07574

danguole@autodara.lt

Oksana Zagorskaitė

Vadybininkė

Vytenio g. 6-210, LT-03113, Vilnius

Mob. Tel.: +370 5 239 5444
Faks.: +370 5 239 54 43

oksana@autodara.lt

Loreta Misiulienė

Vyr. Vadybininkė

Vytenio g. 6-210, LT-03113, Vilnius

Tel.: +370 5 239 54 44
Faks.: +370 5 239 54 43
Mob.tel.: +370 612 96145

loreta@autodara.lt

Vita Beliašienė

Finansininkė

Vytenio g. 6-210, LT-03113, Vilnius

Tel.: +370 5 239 54 44
Faks.: +370 5 239 54 43

EL.paštas: vita@autodara.lt

Jaroslavas Bogdzevičius

Konsultacija techniniais klausimais

Meistrų g. 13, LT-02189, Vilnius

Mob.tel.: +370 698 07640
Faks.: +370 5 230 62 33
El.paštas: jaroslavas@autodara.lt

Dmitrij Zalogin

Krovininių automobilių ir priekabų dalys

Meistrų g. 13, LT-02189, Vilnius

Tel.: +370 5 215 04 35
Tel/faks.: +370 5 230 62 33
Mob.tel.: +370 620 73970

El.paštas: dima@autodara.lt

Karolis Seneckis

Krovininių automobilių ir priekabų dalys

Meistrų g. 13, LT-02189, Vilnius

Tel.: +370 5 215 04 35
Tel/faks.: +370 5 230 62 33
Mob.tel.: +370 613 76571

El.paštas: karolis@autodara.lt

Antanas Jakimavičius

Autobusų dalys

Meistrų g. 13, LT-02189, Vilnius

Tel.: +370 5 215 04 35
Tel/faks.: +370 5 230 62 33
Mob.Tel.: +370 682 14687

El.paštas: antanas@autodara.lt

Miroslav Kozak

Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų dalys

Meistrų g. 13, LT-02189, Vilnius

Tel.: +370 5 215 04 35
Tel/faks.: +370 5 230 62 33
Mob.Tel.: +370 686 47700

El.paštas: miroslaw@autodara.lt

Vitalijus Chaleckis

Krovininių automobilių ir priekabų dalys

Ukmergės g 317B, LT-12107 Vilnius

Tel.: +370 5 2306209
Tel/faks.: +370 5 230 62 33
Mob.Tel.: +370 614 72637,
Mob.Tel.: +370 614 72609

El.paštas: vitalijus@autodara.lt

Vytenio g.

Ukmergės g.

Meistrų g.